VÝCVIK A VÝCHOVA PSŮ

Program dopolední školky s průběžným desetihodinovým kurzem.
                - vhodný pro všechny psy od 8 týdnů stáří.
Program výchovy a výcviku s ubytováním a průběžným desetihodinovým kurzem
                - vhodný pro všechny psy od 12 týdnů stáří.

Kdy a proč začít s výchovou a výcvikem?

(Do naší psí školy můžete s pejskem v kterémkoli věku.)

Štěňátko v podstatě vychováváme hned, jak si ho přivedeme domů. Učíme ho venčit se venku a ne doma na koberci, učíme ho, že místečko má ve svém pelíšku a ne na sedačce, učíme ho žrát ze své misky a ne ze stolu.

Po základním očkování můžete pejska začít seznamovat s širším okolím a psími kamarády.

V této době je také vhodné začít s pejskem navštěvovat psí školu a to jak za účelem výchovy a výcviku, tak za účelem neméně důležité socializace.

Více o socializaci štěněte se dočtete v sekci

>>Program socializace<<

Ceník zde

Zde se podívejte na fotky z některých výcvikových hodin.

Co děláme - výcvik psů, výchova psů, ubytování psů, výstava psů, foto psů, prodej psů, portréty psů, inzerce psů, malby psů, stříhání psů, rasy psů, plemena psů, cvičení psů, převýchova psů, učení psů, socializace psů s lidmi, socializace psů se psy, socializace psů s jinými zvířaty, příprava psů na zkoušky, příprava psů na výstavy, příprava psů pro specální práce, příprava psů pro pachové práce, česání psů, psychologie psů, studie  psí povahy, poruchy chování psů, psí školka.

.